Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ЗНО

Дата: 24 січня 2019 о 13:41, Оновлено 21 березня о 12:55
Автор: Троян Н. І.

НМТ-2024

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Окрім цього, зазначеним наказом затверджено перелік навчальних предметів, із яких відбудеться тестування. Також передбачено, що НМТ міститиме два блоки: основний, до якого увійдуть три обов’язкові навчальні предмети, і додатковий, що міститиме завдання з одного навчального предмета на вибір. Обов’язкові  — українська мова, математика та історія України, на вибір — українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.

Для кожного учасника тестування проходитиме в один день у два етапи. Під час першого етапу, який триватиме 120 хвилин, потрібно буде виконати завдання з української мови та математики, а під час другого, теж тривалістю 120 хвилин, —  з історії України та навчального предмета на вибір, вказаного під час реєстрації для участі в НМТ. Між етапами буде 20-хвилинна перерва

Як і в попередні два роки, реєстрація на НМТ–2024 проходитиме в безпаперовій формі, тож подати заявку на участь можна буде онлайново з будь-якого місця перебування. Для цього потрібно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. 

ЗНО-2023

В Україні не проводитиметься ЗНО 2023 через дії воєнного стану. Замість нього випускники шкіл вступатимуть до вищих навчальних закладів на основі результатів Національного мультипредметного тесту. Вступ по НМТ вже схвалила Верховна Рада.

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. 

Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на  вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

  1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  3. документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

Наразі планується, що тестування відбудеться у період із 22 травня до 14 липня. Як і раніше, випускники мають можливість скласти ЗНО з п'яти предметів за рахунок державного бюджету.

Випускники здаватимуть три предмети: українську мову, математику і один предмет на вибір. Історію України цьогоріч з переліку обов'язкових предметів вилучили.
За кількістю тестів буде:

  • 30 завдань з української мови
  • 22 – з математики
  • З історії України – 30.
  • з іноземних мов - 32.
  • з фізики - 20.
  • з біології та хімії – по 30.

Тестування триватиме 180 хв, а це означає, що на кожен блок відведуть по 60 хв. Учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможуть довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.

ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб/

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2022

         
фізика 23 травня
хімія 26 травня
українська мова, українська мова і література 31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови 6 червня
англійська мова 7 червня
історія України 10 червня
географія 14 червня
біологія 17 червня

Пробне ЗНО-2022 

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 22 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти .

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Вартість тестування буде визначено регіональним центром оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Учасники пробного ЗНО матимуть змогу:

-         ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

-         виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

-         психологічно налаштуватися на проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

-         навчитись ефективно розподіляти час;

-         оцінити свій рівень знань з обраного предмета.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2021

Реєстрація 01.02.2021-05.03.2021

21 травня - хімія
25 травня - англійська мова
28 травня - математика
01 червня - українська мова
01 червня - українська мова і література
04 червня - історія України
07 червня - фізика
10 червня - біологія
15 червня - географія

ЗНО-2021

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Рейтинг шкіл Черкаської області 2020 року:

https://osvita.ua/school/rating/76152/

Зміни до календарного плану ЗНО:

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-do-kalendarnogo-planu-pidgotovki-ta-provedennya-u-2020-roci-zovnishnogo-nezalezhnogo-ocinyuvannya-rezultativ-navchannya-zdobutih-na-osnovi-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2020

НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2020

Реєстрація з 03.02.2020 по 17.03.2020.

Перереєстрація (унесення змін до реєстраційних даних) з 03.02.2020 по 24.03.2020.

21 травня - математика
26 травня - українська мова і література
28 травня - фізика
02 червня - англійська мова
04 червня - історія України
09 червня - біологія
11 червня - географія
15 червня - хімія

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ВСТУП

Відповідно до проекту Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2020 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018, 2019 та 2020 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2019

Перелік пунктів реєстрації на ЗНО 2019  http://osvita.ua/test/advice/49773/ 

                                                               Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 Адміністрування пробного ЗНО здійснюється державною мовою.

Пробне ЗНО проводиться щороку та здійснюється за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів (далі - пробний тест), мають відповідати програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи завдання пробних тестів надаються однією із мов національних меншин.

 Для проведення пробного ЗНО утворюються пункти проведення пробного ЗНО.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

 Учасники пробного ЗНО

Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання  пройти пробне ЗНО і зареєструвалася у визначені Українським центром строки (далі - учасник пробного ЗНО).

Учасник пробного ЗНО має право на:

1) доступ до інформації про строки та порядок проведення пробного ЗНО, форми завдань пробного ЗНО, час і місце його проведення;

2) виконання пробних тестів, розроблених згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженими в установленому порядку;

3) ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного ЗНО;

4) безпечні умови під час проходження пробного ЗНО та отримання в разі потреби медичної допомоги в пункті проведення пробного ЗНО;

5) ознайомлення з відповідями до завдань пробних тестів із навчальних предметів, з яких його зареєстровано, для проходження пробного ЗНО.

Учасник пробного ЗНО зобов’язаний:

1) ознайомитися з інформацією про порядок проходження пробного ЗНО;

2) дотримуватися вимог Положення та регламенту роботи пункту проведення пробного ЗНО;

3) своєчасно прибути до пункту проведення пробного ЗНО з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу;

4) ввічливо ставитися до учасників пробного ЗНО і працівників пункту проведення пробного ЗНО;

5) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту проведення пробного ЗНО щодо процедури проходження пробного ЗНО.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2019

Реєстрація з 05.02.2019 до 25.03.2019

21 травня - математика
23 травня - українська мова і література
27 травня - іспанська мова
27 травня - німецька мова
27 травня - французька мова
28 травня - англійська мова
30 травня - фізика
04 червня - історія України
06 червня - біологія
11 червня - географія
13 червня - хімія

ЗНО-2019: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого.

Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня.

Не пізніше 30 квітня усі зареєстровані учасники отримають можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення кожного тесту.

Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова).

НОВОВЕДДЕННЯ

Нововведення стосується балу, що мають набрати випускники, які хочуть вступати на спеціальності «Право», «Управління та адміністрування», «Міжнародні відносини». Зі вступної кампанії 2019-го року бал з усіх трьох предметів для подачі документів на ці спеціальності має становити не менше 130.

Також 130 балів – це найнижча межа, що дозволяє подати документи на спеціальності «Фармація» та «Промислова фармація».

Нововведення у ЗНО-2019 стосується ВНЗ медичного спрямування. Відтепер їхні абітурієнти мають обов’язково пройти тестування з трьох предметів, а не двох, як це було раніше. До української мови та хімії або біології додається тестування з фізики або математики.

Для подачі документів у ВНЗ медичного спрямування потрібно мати результат не менший у 150 балів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.